Kup ubezpieczenie OC online

Witamy w systemie sprzedażowym, w którym kupisz ubezpieczenie w firmie Gefion Insurance A/S

Gefion Ubezpieczenia

Witamy w systemie sprzedażowym Gefion Ubezpieczenia, w którym kupisz ubezpieczenie OC online. Używając naszego prostego kalkulatora OC w łatwy sposób obliczysz wysokość składki ubezpieczenia OC. Po dokonaniu wpłaty polisa zostanie automatycznie wysłana na wskazany adres email. Korzystając z naszego serwisu sprzedażowego Gefion Ubezpieczenia oszczędzasz czas i pieniądze. Bez wychodzenia z domu w kilka minut obliczysz składkę i kupisz ubezpieczenie OC.

Nasza firma prowadzi sprzedaż ubezpieczeń firmy Gefion Insurance A/S od 2016 roku.

Gefion Insurance A/S jest międzynarodowym towarzystwem ubezpieczeniowym działającym w państwach europejskich takich jak Dania, Niemcy, Wielkia Brytania, Polska. Gefion Insurance A/S został założony w 2014 roku, a w 2015 podpisał więcej niż 100 mln euro składek ubezpieczeniowych. Firma zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych klientów korporacyjnych, aktywnie współpracuje z pośrednikami i brokerami. Likwidacją szkód dla firmy Gefion Insurance A/S zajmuje się Crawford Polska, która należy do grupy Crawford – jednej z największych spółek specjalizujących się w likwidacji szkód na całym świecie.

Na rzecz firmy Gefion Insurance A/S prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń:

  • Ubezpieczenia OC komunikacyjne
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego w celu ubezpieczenia go od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu określonych w ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

  • Ubezpieczenia graniczne
  • Posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego poza krajami Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także Szwajcarii, Norwegii, Islandii, Andory i Serbii, wjeżdżając do Polski i nie posiadając ważnego certyfikatu Zielonej Karty jest obowiązany zawrzeć umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych – tzw. ubezpieczenie graniczne.

  • Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
  • Ubezpieczenie NNW to wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia. Warto zabezpieczyć się przed skutkami możliwych nieszczęśliwych wypadków nie ponosząc konsekwencji finansowych.

  • Auto Pomoc
  • Dodatkowa ochrona samochodu, która jest dostępna dla klientów, posiadających ubezpieczenie OC w Gefion Insurance A/S. Usługa zapewnia pomoc w holowaniu. Obejmuje zorganizowanie i pokrycie jego kosztów do najbliższego warsztatu lub miejsca wskazanego przez kierowcę. Limit odległości holowania wynosi 50 km. Polisa obowiązuje w tym samym czasie, co obowiązkowe ubezpieczenie OC.